Unibit

Unibit CMS

Unibit CMS ir mūsdienīga satura vadības sistēma (Content Managment System), kas piedāvā lietotājam ātri un ērti pārvaldīt mājas lapas vai citu tīmekļa sistēmu saturu.

Unibit CMS pastāvīgi attīstās, kas dod iespēju veidot uz tās pamata visdažādākos projektus, sākot ar mājas lapām un beidzot ar tīmekļa veikaliem un datu bāzēm.

Mūsu sistēma atbalsta vairākas valodas, dod iespēju augšupielādēt media (attēli, video, dokumenti u. t. t.), kā arī pārvaldīt izvietoto informāciju Jūsu projektā.

Viena no sistēmas galvenākajām īpašībām ir tās ātrdarbība, kas sekmē vairāku klientu vienlaicīgu apstrādi bez pārliekas servera noslodzes. Pie tam Unibit CMS ir droša pret uzlaušanu un IT uzbrukumiem.

CMS atbalsta vairākas administratoru lomas ar dažādām piekļuves tiesībām, kas dod iespēju izveidot projektu, ar ko spēs darboties vairāki Jūsu uzņēmuma darbinieki.

Unibit CMS atbalsta arī mobilās ierīces un planšetdatorus, kas veicina responsīva dizaina izveidošanu Jūsu projektam.

Navigācijai tiek izmantoti URL, kas ir saprotami cilvēkam (Semantic URL), tas palīdz uzlabot meklētājdzinēju optimizāciju (SEO), kā arī kopīgot saites ar citiem cilvēkiem. SEO uzlabošanu sekmē arī citi konfigurējamie sistēmas parametri (lapu virsraksti, atslēgvārdi, apraksti u. t. t.).

Mūsu klienti jau novērtēja mūsu CMS, novērtējiet arī Jūs!

Unibit CMS

Kontakti

UNIBIT, SIA
Reģ. nr.: 41503067157
Adrese: Saules iela 38, Daugavpils, LV-5401
Norēķinu rekvizīti: A/S Swedbank,
HABALV22, LV82HABA0551055173693

Programmētāju nodaļa:
Dizaina nodaļa:

+371 28351324
Esat ieinteresēts?